Adrian Ivashkov
Sem vložte podnadpis

  • Jméno: Adrian Ivashkov

  • Věk:  19 let
  • Živel:  Éter


Povaha

Adrian je poměrně dost zapeklitá povaha. Často napovrch působí naprosto opačným dojmem, nežli jakým je uvnitř. Jako by ta bezstarostnost byla jen maskou, kterou si nasazuje každý den na svůj dokonalý obličej. Pokud si někoho opravdu nechce pustit k tělu, chová se arogantně a drsně. Neohleduplně se vás pokusí zbavit, jako by mu nezáleželo na nikom jiném, nežli je on sám. Ovšem pokud usoudí, že vám může věřit a nějakým způsobem se mu zalíbíte, stane se z něj otravná koule u nohy a buďte si jistí, že se ho nezbavíte, dokud si vás nezíská. A to určitě bude jeho humorem, neboť zábavy si s ním užijete až až. Umí dobře používat slova, k čemuž mu přihrává jeho chytrost, tudíž se tím většinou snaží vyhnout fyzickým potyčkám. Raději bojuje slovy, nežli pěstmi, ale i tak se to často zvrtne v rvačku. Adrian je neblaze proslulý právě tím, že často pije a pak se pere. Nehledě na to, že vzpurný a nerad se podřizuje a poslouchá něčí příkazy. Rád porušuje pravidla. Přesto je zvyklý na svůj pohodlný život a patřičně si ho užívá, takže jej zaručeně najdete na každém večírku.

Někdy mluví v hádankách, neboť má silně vyvinutého ducha a je inteligentní. Ostatní jej většinou nechápou a straní se mu, protože je zkrátka jiný. To vše způsobuje jeho magie. Díky ní cítí všechny své emoce velmi silně. Často také trpí depresemi., velmi silnými depresemi. Dá se říci, že má rozdvojenou osobnost. V jednu chvíli je naprosto šťastný a plný energie a v druhou se topí v depresích a přemýšlí nad sebevraždou. Psychiatr se domnívá, že trpí bipolární poruchou. To znamená, že ve chvílích štěstí se cítí příliš šťastně a ve chvílích smutku příliš smutně až depresivně.

A přestože se často snaží schovat za svou maskou arogantního hlupáka, uvnitř je dobrý. Ve skutečnosti je totiž odvážný, nesobecký, impulzivní a velmi otevřený. Svým milovaným je ochotný dát a udělat pro ně cokoli. Proto se jim také snaží dokázat, ačkoli by to nikdy nepřiznal, že za něco stojí. Okolí je totiž má jen za výtržníka a rváče, který se jen předvádí. Mezi ně patří i jeho otec, se kterým si nerozumí. S většinou svých vrstevníků, kteří pochází z královských rodin jako on, si nerozumí také. Mimo to, že se své schopnosti snaží tlumit pitím alkoholu, také hodně kouří. Často působí dosti zasněně a je velmi talentovaný malíř.

Životopis

Adrian se narodil Nathanovi a Danielle Ivashkovým, tedy do jedné z královských rodin. Později se jim narodil ještě jeden syn, velmi poslušný a ukázněný Dima,. Je synovcem královny Tatiany, která ho má velmi v oblibě, ačkoli ji dokáže vytočit každý jeho výstup. Adrian si odmalička nerozumí se svým otcem, který by z něj chtěl mít někoho jiného. Někoho, kdo neovládá éter a nežije ve snech. Nathan si zkrátka představoval někoho, více realističtějšího a poslušnějšího. To se, ale nestalo a malý Adrian si užíval života šlechtického synka, jehož netrápí žádné povinnosti. Od útlého věku miloval malování a také se mu věnoval. Otce vytáčel i svou vzpurností a neposlušností, kdy vyváděl jednu lumpárnu za druhou. Přátel měl vždy pomálu, ačkoli dívky jeho společnost vyhledávaly poměrně často, protože byl vždy velmi pohledný; tmavé vlasy, krásný úsměv a uhrančivé, zelenohnědé oči. Nehledě na to, že umí být velice pozorný, ovšem většinu z nich odradil dopad jeho živlu na jeho psychiku a časté pití, kterým se ho snažil utlumit. Nehledě na časté rvačky, do kterých se většinou nějak připletl nebo je sám vyvolal svým ostrým jazykem. Takhle se to s ním táhne i teď na akademii, kde je jakýmsi vyvrhelem mezi studenty a učitelé jej také nemají v lásce. Má pár přátel, ale opravdu jich není moc. Učení jej nebaví a tak školu fláká. Svého o dva roky mladšího bratra nemá příliš v lásce, neboť ho otec velice okatě upřednostňuje, neboť je dokonalým synem, kterého si přál a nedělá mu neustále ostudu, jako Adrian. Proto také jezdí domu jen, když opravdu musí.